Ogłoszenia wspólnotowe z III niedzieli 18.04.2021

⁄ Dodane:

 W warunkach wciąż trwających ograniczeń w kontaktach społecznych cieszy mnie, że nasze Małe Grupy „nie odpuszczają” lecz w duchu dialogu podejmują ważne sprawy życia małżeńskiego i nie tylko. Już samo wysłuchanie tematyki spotkań inspiruje… 
MG Chorzowska – temat „Dialog z Panem Bogiem” 
MG Dąbrowska – temat „Co mnie zatrzymuje w miejscu a co daje mi siłę do działania” 
MG Gliwicka – „Wartości i rzeczy ważne” 
MG Gostyńska – „Kobietę dzielną któż znajdzie” 
MG Gostyńska-2 (nowa) – „Co weekend wniósł w nasze życie” 
MG Jaworzno-Bory – temat „Języki miłości” 
MG Jaworzno-Centrum – „Słowa, uczucia, gesty” 
MG Krakowska – „Rola rodziców chrzestnych w rodzinie” 
MG Sarnowska – „Trwajcie w miłości mojej”
MG Sułoszowska – „Gniew” 

Wczoraj zakończył się pierwszy cykl warsztatów „Wprowadzenie do dialogu” prowadzonych on-line przez animatorów naszego ośrodka. Z kilkunastu par uczestników pierwszego spotkania do końca dotrwały 4 pary, w tym dwie pary animatorów z innych ośrodków. 

Po raz kolejny zmuszeni byliśmy przesunąć termin weekendu pogłębiającego „Miłość-erotyka-dialog”, który tym razem został ustalony na 28-30 maja. Miejsce bez zmian – Dom Rekolekcyjny w Hebdowie. 

Także zaplanowany na wczoraj Rajd dla Rodzin pod Bukownem szlakiem Diablej Góry i doliny Sztoły został przesunięty – z powodu niesprzyjającej aury – na najbliższą sobotę 24.04. Miejsce zbiórki: Bukowno, ul. Ogrodowa 1. Szczegółowe informacje na facebooku: Rodzinny rajd szlakiem Diablej Góry i Doliną Sztoły https://fb.me/e/3hg1G0O2J 

Ponawiam zaproszenie na V Zjazd Małych Grup w dniach 4-6 czerwca w Budach Głogowskich pod Rzeszowem (dogodny dojazd A4). Zostało jeszcze 8 wolnych pokoi. Zapisy przyjmuje Ewa Odrzywolska (tel. 605 646 605). 

Cierpliwie przypominam o możliwości finansowego wsparcia działań naszej wspólnoty, poprzez „Wirtualną skrzyneczkę”, czyli wpłatę na konto podane na naszej stronie internetowej. Na stoliku za ławkami wystawiona jest także realna skrzyneczka, którą można zasilić ofiarą. Za każde wsparcie bardzo dziękujemy – hojności serca ofiarodawców nie ograniczamy. 

W drugi poniedziałek marca zapraszam chętnych, a szczególnie animatorów, na adorację Najświętszego Sakramentu w godzinach 20-21 w tutejszym kościele. 

Po Mszy świętej nie będzie spotkania ogólnego, natomiast spotkanie animatorów – zgodnie z zapowiedzią – odbędzie się w formie on-line o 20tej. 

galeria zdjęć

Dziel się i komentuj