Wieczory Dla Zakochanych

Wieczory Dla Zakochanych

Co? Gdzie? Kiedy?

Dla kogo i gdzie?

Wieczory dla Zakochanych przeznaczone są dla Narzeczonych oraz dla par myślących o przyszłym małżeństwie. Prowadzone są przez nas w formie 9 cotygodniowych wieczornych spotkań, trwających ok. 3 godzin każde. Spotykamy się w salce przy parafii lub w ośrodku duszpasterskim.

W jakim celu?

Wieczory dla Zakochanych, podobnie jak Rekolekcje dla Narzeczonych, spełniają wymagania w zakresie katechez przedmałżeńskich i mają na celu przygotować Was do Sakramentu Małżeństwa. Po ich zakończeniu, otrzymacie zaświadczenia potrzebne przy składaniu dokumentów w kancelarii parafialnej, przed zawarciem związku małżeńskiego.

Kogo spotkacie?

Oprócz par prowadzących i kapłana, którzy będą co tydzień spotykać się z Wami, na te kilka godzin, w sposób specjalny, spotkacie się ze sobą wzajemnie. Jednak najważniejsze, że spotkacie siebie samych i być może swego przyszłego małżonka. Mamy nadzieję, ze zobaczycie go z tej prawdziwej strony, pozwalającej na Wasze wzajemne poznanie i zrozumienie.

 

 

Miejsce spotkania: Kana (Centrum Wychowania i Edukacji Młodzieży) w Sosnowcu, ul. Legionów 10.

Poniżej link do informacji w Kanie:

http://www.kana.sosnowiec.pl/prekany/prekany.html

Zgłoszenia przez naszą stronę, lub bezpośrednio  w Kanie , można też kierować do: zakochani@spotkaniajaworzno.pl lub telefonicznie: +48 606756038

Zapraszamy