Weekendy Dla Narzeczonych

Weekendy Dla Narzeczonych

Co? Gdzie? Kiedy?

Dla kogo i gdzie?

Rekolekcje te przeznaczone są dla Narzeczonych oraz dla par myślących o przyszłym małżeństwie. Prowadzone są przez w formie wyjazdowej, przeważnie w domu rekolekcyjnym w Hałcnowie, niedaleko Bielska Białej. Rozpoczynają się w piątkowy wieczór i trwają do niedzielnego popołudnia. Wiec, aby tam z nami pojechać, zachęcamy Was do wygospodarowania dla siebie całego weekendu. Przy tej okazji, możecie na chwilę pozostawić codzienne obowiązki i pooddychać rześkim górskim powietrzem.

W jakim celu?

Weekend dla Narzeczonych spełnia wymagania w zakresie katechez przedmałżeńskich i ma na celu przygotować Was do Sakramentu Małżeństwa. Po ich zakończeniu, otrzymacie zaświadczenia potrzebne przy składaniu dokumentów w kancelarii parafialnej, przed zawarciem związku małżeńskiego.

Kogo spotkacie?

Oprócz par prowadzących i kapłana, którzy poprowadzą nasze rekolekcje, będziecie mogli spotkać się ze sobą wzajemnie. Spotkacie siebie samych i być może swego przyszłego małżonka. Mamy nadzieję, ze zobaczycie go z tej prawdziwej strony, pozwalającej na Wasze wzajemne poznanie i zrozumienie.

 

Terminy rekolekcji na 2022 rok

Weekendy dla narzeczonych:
25 – 27 luty 2022 / Hebdów
21 – 23 październik 2022 / Hałcnów

 

Kontakt i zapisy:
Agnieszka Kajdan
tel.: +48 503 309 120
e-mail: narzeczeni@spotkaniajaworzno.pl